AygıtlarDiğerTeknoloji

Adobe Fireworks – Hoşçakal

3

Web site tasarlayanların vazgeçilmez uygulamalarından olan Fireworks’ün, Adobe tarafından yapılan açıklama ile gelişim sürecine son verildiği duyuruldu.

2000’li yılların başlangıcından itibaren web tasarımcılar tarafından oldukça popüler olan, bir çok kesime göre Photoshop’a oranla daha basit ve efektif çözümler sunan Fireworks, Adobe tarafından yapılan açıklama ile tarihe karışıyor. Adobe yetkilileri tarafından yapılan bu açıklamanın ardından kullanıcılardan gelen büyük baskılar sonucu Fireworks için güvenlik güncelleştirmelerinin devam edeceği, yeni çıkacak olan işletim sistemleri için gerekirse programın çalışması adına ekstra güncellemelerin çıkartılmaya devam edeceği fakat bir daha yeni sürü Fireworks’ün çıkartılmayacağı Adobe tarafından doğrulandı.

Murat Tekmen
1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

The Wolfenstein – New Order Tanıtım Filmi

Önceki haber

Facebook’ta Ücretli Mesaj Devri

Sonraki haber

İlginizi Çekebilir

Kategori: Aygıtlar