Facebook’tan Ses Getirecek Yeni Uygulama: Slingshot

Geçtiğimiz ay içerisinde Facebook, bir kaza eseri Slingshot adlı uygulamayı Malezya için indirilebilir duruma getirmişti. Facebook tarafından yapılan açıklama ile Slingshot, bugün itibarı ile tüm kullanıcılar için etkin hale getirildi.

Slingshot, iOS ve Android için Facebook Creative Labs tarafından geliştirilen bir uygulama ve kısa video – fotoğraf paylaşımı yapabiliyor. Size gönderilen fotoğraf veya videoyu görebilmeniz için sizin de göndericiye fotoğraf veya video göndermenizin gerekmesi ise işin püf noktası.
 

Facebook’tan Ses Getirecek Yeni Uygulama: Slingshot
Facebook’tan Ses Getirecek Yeni Uygulama: Slingshot

 
Göndereceğiniz fotoğraf veya videolar üzerine yazı ekleyebilir, renkleri veya boyutu ile oynayabilirsiniz. Ayrıca Slingshot’ın kolay kullanılabilir arayüzü uygulamanın öne çıkan artılarından bir diğeri.

Slingshot adlı uygulamının ürün yöneticisi olan Will Ruben, yaptığı açıklamada; “Bu uygulama ile herkese yaratıcı yönünü ortaya çıkartacak ve kimse sadece izleyici olmayacak” dedi.

Slingshot, popüler uygulamalar Vine, Instagram ve Snapchat’in harika bir karışımı gibi düşünülebilir fakat Facebook tarafından piyasaya sürülmüş olmasının büyük avantajlarından da yararlanacağı kesin. Uygulamanın gün içinde tüm dünya’daki iOS ve Android kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Slingshot Tanıtım Videosu