iOS7 Arayüzü (PSD)

Apple‘ın yeni mobil işletim sistemi iOS7‘nin tanıtımının ardından değişen tasarım standartları doğrultusunda tasarımcılar tarafından hazırlanan iOS7 arayüz tasarımları birbir ortaya çıkıyor. Kanada’lı tasarım ajansı Teehan+Lax tarafından hazırlanan Photoshop (PSD) dosyası ile iOS7 Beta’nın içerisinde yer alan tüm arayüz elementlerine hükmedebilir, yapacağınız yeni görsel çalışmaları bu arayüz setini kullanarak oluşturabilirsiniz.

Hepimizin bildiği üzere Apple tasarım anlamında yeni standartlar getirmekte ve üretilen bu arayüzler tüm dünya’daki tasarımcılar tarafından takip edilip, yaptıkları görsel tasarımlar için ilham kaynağı teşkil etmekte. En son WWDC fuarında Apple CEO’su Tim Cook tarafından tanıtımı yapılan yeni mobil işletim sistemi iOS7, bugüne kadar yapılan en köklü değişiklikleri içeren ve tasarım anlamında günümüz trend’lerine yön verecek bir çalışma olmuş. Bu doğrultuda tüm tasarımcılar yapacakları çalışmaları bu doğrultuda geliştirmeye ve tasarlamaya can atacaklar ve işte tam bu noktada bugün sizin için sunduğumuz bu Photoshop (PSD) dosyası devreye giriyor ve iOS7’nin tüm elementlerini tek bir dosya içinde sunuyor.


Tavsiyem, hiç vakit kaybetmeyin ve mutlaka göz atın. Ücretsiz olarak iOS7 Arayüzü (PSD) dosyasını mutlaka indirin ve yeni yapacağınız çalışmalarda kullanmayı deneyin. (:

[freebiesub download=”https://www.vuub.net/wp-content/uploads/teehanlax-iOS7-iPhone-psd.zip”]