in ,

MessageMe Web Sürümü Yayınlandı

iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlar için popüler ücretsiz mesajlaşma platformu MessageMe uygulamasının web sürümü yayınlandı. Tercih ettiğiniz herhangi bir tarayıcı üzerinden kullanabileceğiniz MessageMe web sürümü ile klavyenizi kullanarak rahatça mesajlaşabilirsiniz. Görsel açıdan oldukça modern ve ferah bir yapıya sahip olan web sürümü teknolojik anlamda oldukça başarılı.

Temel Özellikler:

  • Senkronizasyon: Akıllı telefonunuzdan yapmış olduğunuz tüm mesajlaşmaları MessageMe web sürümü üzerinden de takip edebilirsiniz. Her iki platform’da sorunsuzca senkronize olmakta.
  • Kolaylaştırılmış İçerik Paylaşımı: Fotoğrafları, hareketli görselleri ve YouTube videolarını sürükle-bırak tekniği ile rahatlıkla paylaşabilirsiniz.
  • Yaratıcılık: MessageMe’nin en başarılı özelliklerinden olan Doodle özelliği ile kendi yarattığınız çizimleri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.
MessageMe Web Arayüzü
MessageMe Web Arayüzü

Kullanıcı Adları:

Bu konuda elinize çabuk tutmanızda fayda var, öncelikle akıllı telefonunuzda MessageMe uygulamasını çalıştırın ve ardından web sürümü için kullanıcı adınızı kayıt edin. Bu sayede tercih ettiğiniz kullanıcı adını başka kullanıcılar rezerv etmeden elde edebilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

MessageMe Hakkında:

Toplam’da 8 milyonun üzerinde kullanıcısı olan MessageMe uygulaması üzerinde yarım milyonun üzerinde aktif grup ve her bir grubun içerisinde ortalam 15 kullanıcı bulunmakta. Uygulama üzerinden gün içerisinde 2 milyondan fazla fotoğraf paylaşımı yapılmakta ve sesli mesaj özelliği Orta Doğu ve Asya kıtasında daha yaygın olarak kullanılmakta.

Şık tasarımı ve kolay kullanım özellikleri ile dikkat çeken MessageMe’nin yayınladığı web sürümü tıpkı akıllı telefonlarda var olan uygulaması kadar başarılı. Hali hazırda akıllı telefonunuzda MessageMe uygulamasını kullanıyorsanız web sürümünüde denemenizi, kullanmıyorsanız mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Nitekim akıllı telefonunuzda var olan tüm özellikleri web üzerinden kullanabilmeniz, hesabınız arasındaki senkronizasyon ve şık tasarımı ile bu uygulama mutlaka incelenmeyi hak ediyor.

Hazırlayan murattekmen

1999 yılından bu yana profesyonel olarak tasarım ile uğraşmakta ve kullanıcı arayüzü tasarımı konusunda yoğun çalışmalar yapmakta. Yazılı ve görsel basında bir çok çalışması yayınlanan Tekmen'in en büyük tutkusu okumak, yazmak ve üretmektir.

YORUMUNUZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

Uçak Bileti Araştırması Yapmak

Uçak Bileti Araştırması Yapmak

Stunwall ile Fotoğraf Efektleri