Sosyal Haber Ağı: Onedio

Çok yakın bir zamanda tamamen şans eseri keşfettiğim, daha sonrasında bu topraklarda yetişmiş bir birey olarak ve sosyal medya’yı sık kullanan biri olarak açıkçası gurur duyduğum bir hizmet sunuyor Onedio.

Kendilerini “Sosyal Haber Ağı” olarak nitelendiren internet girişimi’nin ofisi Ankara, Teknokent içerisinde yer almakta. Şimdi kısaca Onedio ile neler yapabileceğinize bir göz atalım;

Onedio’da haberleri siz oluşturursunuz, yorumlarsınız, takip edersiniz, paylaşırsınız ve okursunuz. İlginizi çeken haberleri, konuları ve kişileri takip edebilir, haber ekleyebilir ve yorum yapabilirsiniz.

Sosyal Haber Ağı: Onedio

Siz içeriğe katkıda bulundukça, Onedio zenginleşir, siz bilgiye ve habere hem daha hızlı hem daha doyurucu şekilde ulaşırsınız.

Onedio’nun en büyük özelliği, bir haber altına o haber ile ilgili farklı bakış açılarını ekleyebilmenizdir. Böylece hem konular hakkında daha geniş çerçevede bilgi sahibi olursunuz hem de kendi bakış açınızı ekleyerek diğer kullanıcılarla tartışabilirsiniz.

Onedio’dan Faydalanmak İçin Yazmanıza Gerek Yok:

Onedio’da yazmasanız bile, ilgi alanınıza giren haber ve başlıkları takip edebilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve sizinle aynı ilgi alanlarını paylaşan kişileri takip edip size özel haberlere en kısa zamanda ulaşabilirsiniz.

Onedio Mobil: Mobil cihazınızda uygulama mağazasından onedio uygulamasını indirip, mobilken de onedio.com’da haber yapıp, haber okuyabilirsiniz. Twitter’da @onediocom hesabını takip ederek haberleri twitter hesabından da alabilirsiniz.


Onedio ile neler yapabileceğiniz kısaca değinmeye çalıştım, lütfen zamanınız olduğunda inceleyin.Eminim ki sizde bu tip bir hizmetin ülkemizde sunulmasından ötürü mutlu olacak ve gurur duyacaksınız.

Son olarak VUUB.net olarak artık tüm haberlerimizin altında Onedio kutucuğu göreceksiniz, internet’te ki en sıcak gündemi bu yeni eklenen alanımız sayesinde yakalayabilecek ve bu mükemmel hizmete katkıda bulunmuş olacaksınız.

Lütfen Onedio ile ilgili görüşlerinizi bizler ile paylaşmayı ihmal etmeyin, yepyeni sosyal mecralarda görüşmek üzere.