Radore ve VUUB işbirliği ile Kurumsal Hosting çekiliş fırsatı!

Güncelleme: Bu çekiliş sonlanmış ve kazanan okuyucumuz hediyesini teslim almıştır, katılımlarınızdan ve ilginizden ötürü çok teşekkür ederiz.

Türkiye’nin en verimli ve güvenilir  veri merkezlerinden Radore, 2013 yılının en büyük internet girişimlerinden olan ve yayınladığı sosyal medya makaleleri ile yayında olduğu kısa süre zarfında büyük kitlelere ulaşan VUUB.net okuyucularına çekilişle 1 senelik ücretsiz Kurumsal Hosting Paketi hediye ediyor! İster Linux, isterseniz de Windows platformlarında kullanabileceğiniz Kurumsal Hosting paketinde limitsiz disk alanı ve e-posta kullanımı gibi özellikler sizleri bekliyor.

Radore Hakkında:

Veri merkezi hizmetleri dâhilindeki sunucu kiralama, barındırma, paylaşımlı web hosting servisleri, bulut bilişim ve CDN alanlarına yaptığı yatırımlarla Radore “Deloitte Technology Fast50” sonuçlarına göre Türkiye’nin en hızlı büyüyen veri merkezi ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen 8. teknoloji şirketi oldu. %99,999 uptime oranı, 7/24 sunduğu kesintisiz hizmet ve teknik destek gibi artılarının yanı sıra Radore, bünyesinde barındırdığı önemli referanslarla da tercih sebebi haline gelmektedir.

Referanslar’dan bizim seçtiklerimiz; Zaytung, Bobiler.org, İTÜ Sözlük Tarkan’ın resmi web sitesi, Serdar Kuzuloğlu blog, Peak Games, Oyungezer, Sony Music

 

Kurumsal Hosting Hakkında:

Kurumsal çözümler için sınırsız Disk Alanı, E-posta ve MySQL veri tabanı, geleneksel paylaşımlı hosting paketlerindeki limit problemini ortadan kaldırır.

 

Ne Kazanacaksınız?

Barındırabileceğiniz Alan Adı: 2

Limitsiz Sabit Disk Alanı

Günlük Log Analizleri, AWStats

FTP, FTPS Erişimi

Programlama seçeneklerine göre;

(Windows)

ASP

ASP.Net 4.0

ASP.Net MVC 3.0

Silverlight 4.0

veya (Linux)

PHP 5

ionCube PHP Loader

Limitsiz MySQL 5

phpMyAdmin ile Yönetim

Limitsiz POP3 E-Posta

Push Mail Desteği

Webmail Desteği

Web Tabanlı E-Posta Yönetimi

Spam Filtreleme

Anti Virüs Koruması

Sınırsız E-Posta Yönlendirme

Otomatik Yanıtlayıcı Desteği

Günlük Yedekleme Sistemi

Özel Hosting Yönetim Paneli

7/24 Telefon Desteği

Aylık 10 GB Veri Transferi

99 TL değerindeki Radore Kurumsal Hosting çözümünü ücretsiz olarak elde etmek için yapmanız gerekenlerse çok basit.

 

Çekilişe Katılmak için;

VUUB.net Haber Listesine Kayıt Olmak

Her ay sitemizdeki en popüler haberleri sizlere düzenli şekilde e-posta yolu ile ulaştırabilmemiz için buraya tıklayarak veya sayfamızın en alt bölümünde yer alan haber listemize kayıt olmalısınız.

 

Re-Tweet Etmek

Sosyal medya’yı sıklıkla kullanan bir kitlemiz olduğunu düşünüyoruz ve hemen hemen hepinizin bir adet Twitter hesabı olduğunu varsayıyoruz. (Yoksa hemen açıyoruz) Yapmanız gereken işlem oldukça basit, lütfen aşağıdaki metni takipçileriniz ile paylaşın.

Radore ve VUUB iş birliği ile, 1 yıllık Kurumsal Hosting Paketi okuyucularımıza hediye! http://bit.ly/12q9naR @radore @murattekmen

 

Sosyal Medya’da Bizi Takip Edin!

Twitter, Facebook, Google+ ve Pinterest sosyal medya sitelerinden en az iki tanesinde  VUUB.net hesabını takip etmenizi rica ediyoruz.

 

Son İşlem!

Hemen aşağıda yer alan yorum panelini kullanarak, bizlere çekilişe katılım kurallarını uyguladığınıza dair bir yorum gönderin, aşağıda size yardımcı olabilmek için örnek bir şablon hazırladık;

Ad, Soyad:

Twitter Adresiniz:

Re-Tweet Linki:

Facebook Adresiniz:

Google+ Adresiniz:

Pinterest Adresiniz:

Haber Listenize ……………… adı ile kayıt oldum.

 

Yukarıda detaylıca bahsettiğimiz işlemleri tamamladıktan sonra siz de çekilişimize hak kazanmış olacaksınız.

Toplam 6 ay boyunca sürecek ve her ay bir kişiye 1 senelik Radore Kurumsal Hosting Paketi hediye edilecek olan bu çekiliş sayesinde sizler de kolay bir şekilde Radore kalitesini tecrübe edebileceksiniz.

Not: Bu bildirim sadece bir ay süre ile geçerli olacaktır, 5 Temmuz – 4 Ağustos 2013 tarihleri arasında toplam katılım talebi alınacak ve hemen ardından çekiliş yapılarak kazanan okuyucumuza 1 senelik Radore Kurumsal Hosting Paketi hediye edilecektir.

Hemen ardından yeni çekilişimiz duyurulacak ve yeni taleplerin alımına başlanacaktır.

 

KULLANIM ŞARTLARI:

  • Kazanmış olduğunuz hosting paketi bir (1) yıl süre ile ücretsiz olacak, devam etmek istemeniz durumunda standart ücretini ödeyerek hizmetinizi sürdürebileceksiniz.
  • Bu çekiliş şartlarını yerine getirebilmek için haber listemize kayıt olan kullanıcılarımızın e-posta adresleri ve diğer bilgileri hiçbir 3.şahıs ile paylaşılmayacaktır. Sizler kadar bizde SPAM e-posta’lardan nefret ediyoruz.
  • Bu çekiliş sadece 5 Temmuz – 4 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacaktır.