Curve Fever ile Sınırsız Eğlence

İnternet üzerinden ücretsiz olarak ve çoklu oyuncu desteği ile oynanan Curve Fever adlı oyundan haberiniz var mı? Benim son bir kaç aydır tüm boş zamanlarımda yardımıma koşan Curve Fever adlı oyunu size tanıtmak ve başınızı yakmak istiyorum. (:

Curve Fever Nedir ve Nasıl Oynanır?

Curve Fever ile aynı oda içerisinde sizinle birlikte 8 farklı kişi ile birlikte mücadele edebilirsiniz. Oyundaki amaç klavyenin yön tuşlarını kullanarak çizginizi, diğer çizgilere çarpmadan ilerletmek. İlk aşamada amaç olay oldukça basit gözükse de oyun içerisinde yer alan çeşitli bonus özellikler ile çok zorlu mücadelelere girişebiliyorsunuz. Her bir bonus farklı özellikleri temsil ediyor, örnek olarak aldığınız bir hız bonusu rakip oyuncuların bir anda X2 kat hızlanmasına ve hata yapmalarına imkan verirken <|> şeklinde olan bonusu aldığınızda yön tuşları tam tersi şeklinde işliyorlar. Aslında Curve Fever’ı bu şekilde anlatmak oldukça gün, oyunu oynayarak kolaylıkla mantığını anlayabilirsiniz. Eğer bu yazıyı okuduğunuz sırada Curve Fever oynamak için vaktiniz yok ise en azından aşağıdaki tanıtım videosunu seyrederek oyun hakkında daha net fikir sahibi olabilirsiniz.

Curve Fever içerisinde benimle iletişime geçmek için “Solozzo” nicki ile beni bulabilirsiniz. Gerçekten son zamanlarda bu kadar çok eğlendiğim bir başka oyun olmadı, oyunun tamamen ücretsiz olması ve gerçek insanlar ile bir arada oynayabiliyor olmak en büyük artıları diyebilirim. Ayrıca yapım ekibi (2 kişiden oluşuyor) Curve Fever’ı sürekli güncellemekte ve geliştirmeye devam etmekte. 2014 yılı içerisinde çok büyük bir patlama yapacağını düşündüğüm oyunu tüm VUUB okuyucularına tavsiye ediyorum. Oynarken keyif alacağınızdan eminim, görüşmek üzere.

Curve Fever Tanıtım Videosu