Ücretsiz 20 GB Bulut Depolama Alanı

Kullanıcıların sürekli olarak artan kullanım boyutlarını karşılamak doğrultusunda birbir hizmete giren depolama alanları, yenilenen teknolojiler ile birlikte servislerini bulut (cloud) teknolojisi ile güçlendirdiler ve bugün sizlere toplam 20 GB ücretsiz bulut (cloud) depolama alanı sunan Copy‘den bahsetmek istiyoruz.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki size verdiğimiz link ile sisteme üye olursanız toplam 20 GB alan kazanma şansınız olmakta, eğer kendiniz copy.com adresinden sisteme üye olursanız 15 GB’lık depolama alanına sahip olacaksınız.

Copy’nin en güzel özelliği tüm işletim sistemlerinde (mobil işletim sistemleri dahil) sorunsuzca çalışıyor olması. Ister Windows, Mac veya Linux kullanın, istersenizde tablet veya telefonlarınızda iOS veya Android kullanın, Copy sizler için ücretsiz uygulamaları yayınlamış durumda.

Yine Copy’nin basit arayüzü popüler olan bir çok bulut depolama (dropbox vs.) hizmetinden kendisini ayrı bir konuma getiriyor. Sunulan bu teklif yeni açılmış olmalarının şerefine düzenlenmekte ve kısa bir süre sonra sona ereceğini tahmin etmekteyiz. Bu nedenle acele etmekte fayda var. Ve son bir not daha, Twitter üzerinden Copy ile ilgili paylaşımda bulunursanız 2 GB ekstra bulut depolama alanı daha anına hesabınıza ekleniyor.