Gmail Giriş Ekranı Yenilendi

Yorum

Dünya’nın en popüler ücretsiz e-posta sağlayıcısı olan Gmail’in masaüstü bilgisayarları için yeni giriş (login) ekranı tasarımı değişiyor.

Henüz bütün Gmail kullanıcıları için gerçekleşmeyen güncelleme şu anda test aşamasında fakat seçilmiş bazı kullanıcılarda yenilenen giriş ekranını görmek mümkün.

Gmail Giriş Ekranı Yenilendi

Gmail Giriş Ekranı Yenilendi – Görsel 1

Yenilenen Gmail giriş ekranı artık sayfanın tam ortasında sizleri karşılamakta. Oldukça sade ikonlar ile süslenen giriş ekranı, mobil uygulamadaki giriş ekranının mobil uygulamasındaki sadeliğe benzetildiğini düşünüyoruz. Sadece Gmail giriş ekranı yenilenmek ile kalmadı ve artık yapmış olduğunuz tüm girişlerin kaydını tutmakta. Aynı bilgisayardan yapmış olduğunuz tüm girişleri aklında tutarak size kolay erişim sunan yeni Gmail giriş ekranı şu şekilde gözükmekte;

Gmail Giriş Ekranı Yenilendi

Gmail Giriş Ekranı Yenilendi – Görsel 2

Bu yenilik Google servislerindeki tek yenilik değil. Google, popüler web tarayıcısı Chrome içinde yenilenen bir giriş ekranı üzerinde çalışmakta ve her iki yeniliğinde kısa süre içerisinde kullanıcıları ile buluşması beklenmekte.

Çağrı Ultay

Yayıncı

Çağrı Ultay

İstanbul Bilgi Üniversitesi, Medya ve İletişim Sistemleri mezunu. Sosyal Medya, Kültürel Antropoloji, Müzik, Sosyoloji, Kültürel Çalışmalar, Kurumsal İletişim, İnsan Hakları, Hayvan Hakları başlıca ilgi alanları. Ayrıca söz yazmak, beste yapmak ve şarkı söylemek en büyük tutkularından. Soundcloud üzerinden Çağrı ve Uraz'ın yapmış olduğu parçalara ulaşabilirsiniz. Soundcloud

İlginizi Çekebilir

Benzer Haberler